Рихальський завод сухого молока, ТОВ

Масло вершкове, спред, сухе молоко
Home > Companies > Рихальський завод сухого молока, ТОВ
Рихальський завод сухого молока, ТОВ
Views total:
9917
Views this month:
87
Views today:
5
10.06.2015 - 10.12.2021
Рихальський завод сухого молока, ТОВ
тел: +38067-324-53-59
Hours: з 8:00 до 18:00

Товариство з обмеженою відповідальністю «Рихальський завод сухого молока» спеціалізується на виробництві сухих молочних продуктів, вершкового масла та спредів. Підприємство розташоване в селищі Рихальське, що в Ємільчинському районі Житомирської області та має багаторічну історію.

У 1929 році на базі маслоробні, яка працювала у колишньому маєтку панів Рихальських, розпочались інтенсивні роботи з добудови та переобладнання маслозаводу, а вже з 1930 року продукція заводу (масло, сир та казеїн) постачається на експорт у Європу. Під час війни завод був частково зруйнований, його відбудова та одночасна модернізація завершилась у 1949 році з встановленням форсункової сушильної установки для виробництва сухого молока.

У подальшому завод розширював асортимент продукції, що вироблялась. У 70-х роках завод випускав близько 8 т масла на добу різних сортів: «Екстра», «Пріма», «Любительське», а також згущене молоко, кефір, сухе молоко для тварин, морозиво, сир знежирений твердий. Завдяки стабільно високої якості продукція заводу неодноразово відмічалась нагородами смотрів та конкурсів та користувалась великим попитом у споживачів.

У 90-х – 2000-х роках виробництво на заводі значно скоротилося. Підприємство переходило з рук у руки та ледве зводило кінці з кінцями. Ситуація у корені змінилась з 2010 року. За чотири роки на заводі була проведена масштабна реконструкція та значне розширення виробництва. Практично все обладнання заводських цехів, що залишалось ще з радянських часів, змінено на нове сучасне устаткування світового рівня. Введені в експлуатацію унікальні для України автоматичні сушильні установки для виробництва сухого молока та сухих молочних сумішей; нова лінія виробництва вершкового масла та спредів дозволяє вести процес у закритому потоці та отримувати продукцію високої мікробіологічної чистоти.

На підприємстві ведеться суворий систематичний контроль сировини, технологічного процесу та готової продукції, що дозволяє випускати продукцію, яка повністю відповідає сучасним вимогам щодо якості та безпеки харчових продуктів.

Підприємство сертифіковане на відповідність вимогам міжнародного стандарту управління безпекою харчових продуктів ISO 22000:2005


Wall (1)
VEZ
19:25 26.06.2021
ТОВ «ВЕЗ» ЕДРПОУ 32833288
Україна 21034, м.Вінниця , вул.. М. Шимка 50 .
тел.. +380971036101 , +380996874513.
Е-mail : vez.zavod@gmail.com


Комерційна пропозиція

ТОВ «ВЕЗ» (м. Вінниця) з 2001 року займається наданням послуг, пов'язаних з металообробкою і виготовленням нестандартного обладнання, а також товарів народного і широкого споживання (ТНС).
Ми готові виконати замовлення по кресленням замовника, а також розробити унікальні креслення конструкцій будь-якого виду для реалізації навіть самого незвичайного проекту. Висловлюємо зацікавленість у випуску серійної продукції за замовленнями та запрошуємо українських та закордонних партнерів до співпраці .

Пропонуємо наступні послуги :


- Виготовлення , ремонт та обслуговування виробничого обладнання .
- Координатно - розточні роботи
- Шліфувально – заточні роботи
- Токарні роботи
- Слюсарні роботи
- Згин , порізка рубка листів металу
- Фрезерування на станках з ЧПУ
- Лазерна та плазмова різка металу
- Лиття алюмінію та пластику
- Виготовлення прес-форм штампів та нестандартного обладнання
- Термообробка металів
- Обслуговування та ремонт будь якого навісного обладнання до сільгосптехніки та техніки спец. призначення
- Виготовлення та реставрація запчастин до сільгосптехніки та різних видів авто
- Ремонт масляних насосів , компресорів
- Шліфування головок двигунів автомобілів

Вся продукція проходить суворий контроль якості на кожному етапі робіт.

Технічний контроль на всіх етапах обробки металу дозволяє нам гарантувати якість продукції, що випускається.

Next companies
Олія соняшникова
Ukraine, Rivne Oblast, Rivne, пров. Робітничий, 1
0362253140
Магазин полезных продуктов
Ukraine, Kiev Oblast, Kyiv, ул.Бассейная 2, ТРК Метроград
(044) 222 92 88
Реализация и экспорт подсолнечного масла
Ukraine, Dnipropetrovsk Oblast, Kryvyi Rih, ул. Транспортная, 1
+380675435914
© 2011-2021 Gastronoma.net